Hakkımızda

Paketleme bizim tutkumuzdur!

İsviçre'li Wipf AG firmasının Türkiye şubesi olan Wipf Doypak, 2013 yılında İstanbul`da Gıda, Evcil Hayvan Yemi, İlaç ve Gıda Dışı uygulamalar için yüksek kaliteli paketleme çözümleri geliştirmek üzere kuruldu. Müşterilerimizin yüksek beklentileri yaratıcı ruhumuza ilham vermektedir. Paketleme konusunda ; fonksiyonellik, estetik ve en faydalı çözümleri bir araya getiriyoruz.

Ne yaparsak yapalım, her zaman firmanın adıyla birisi bu işin arkasında durur. Başarılı şirket faaliyetlerimizin temelinde, İsviçre’nin temel değerleri olan kalite, yenilikçilik, güvenilirlilik, müşteri odaklılık, takım ruhu, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik bulunuyor.

Wipf AG gıda, ilaç ve gıda dışı endüstri için yüksek bariyerli ambalaj folyoları ve sızdırmaz torbalar geliştirmekte ve üretmektedir. Şirket 200 çalışanı ile Avrupa’nın lider ambalaj üreticileri arasında yer almaktadır. Bu geleneğe sahip şirket 2014 yılında 100 yıllık varlığını kutladı.

Şirketimizin hakim olunabilen büyüklüğü, güçlü ve yetkin geliştirme departmanı ve laboratuvar, üretim ve lojistik bölümlerindeki modern altyapı bize değişen taleplere göre yenilikçi ve esnek çözümler geliştirme ve «yenilikçi ambalaj çözümleri» sloganımıza uygun olarak hayata geçirme olanağı sunmaktadır.