Başarılı Ambalaj Geliştirmek

Müşterilerimiz kalitemizi ve güvenilirliğimizi onaylasa da biz asla dinlenmiyoruz. Bu nedenle geliştirme departmanımız sürekli olarak yeni granülleri, yeni folyoları, yeni tutkalları ve boyaları inceliyor ve bunların kullanım olanaklarını test ediyor. Bilgi birikimimiz ve müşterilerimizle görüş alışverişi bariyerle ilgili en yüksek beklentileri bile karşılayan ambalajların geliştirilmesinin temelini oluşturuyor.

Çok Çeşitli Sektörlere Yönelik Spesiyaliteler

Spesiyaliteler alanında sürekli yenilik ilkesini izliyoruz. Piyasayı gözlemliyoruz, yeni teknolojilere ve ürünlere göre yönümüzü belirliyoruz. Bunları size yiyecek, evcil hayvan yemi, gıda dışı ve medikal alanda yüksek kaliteyle sunuyoruz.
Ayrıntılı bilgi için Spesiyaliteler

İhtiyaca Uygun Ambalaj Çözümleri

Her ürün farklı olduğu için bireysel bir ambalaj çözümü bulmak için müşterilerimizle yakın iş birliği yapıyoruz. Kendimizi yalnızca tedarikçi olarak değil, aynı zamanda güvenilir bir partner olarak görüyoruz.

Ayrıntılı bilgi için ambalaj çözümü

Markalar
 

Wipf AG’nin markalı ürünleri tüm dünyada başarılı, çünkü müşterilerimiz bize güveniyor. Bu güven, sürekli olarak yeni kompozit teknolojileri ve işlemleri geliştirmemize izin veriyor.
Ayrıntılı bilgi için Markalar

Ödüller

Bu nedenle yıllar içinde bugün sektörde en iyi performanslar arasında sayılan olağanüstü ambalaj çözümleri için çeşitli ödüller aldık.
Ayrıntılı bilgi için Ödüller