Dijital baskı

Dijital baskı - markanızı POS’ta daha başarılı hale getirin

Malı korumak, değerini yansıtmak ya da ideal durumda değerini artırmak: Bir ambalajın çok yönlü görevleri vardır ve sürekli olarak artmaktadır. Çünkü gittikçe daha fazla profesyonel pazarlamacı iletişim potansiyelini fark ediyor ve dijital baskıyla üretilen kişiselleştirilmiş ambalajlar geliştiriyor.

Dijital baskı teknolojisi, çeşitli kişiselleştirme fonksiyonları nedeniyle geniş kapsamlı olanaklar sunuyor. Dijital baskı ekibimiz, bir ambalajın çeşitli versiyonlarını bir üretim akışında, gereken zamanda ve istenen miktarda basabilecek durumdadır (talep üzerine). Baskı verileri sorunsuzca arşivlenebiliyor ve siparişleri bir düğmeyle tekrar basabilmek istendiği zaman tekrar erişilebiliyor. Tüm makine ayarları (örneğin renk karakteristiği) kaydedildiği için bir siparişin hazırlanması çok küçük bir külfet yaratıyor Dijital baskı makinesi baskı kalıbına ihtiyaç duymadığı için bununla bağlantılı işler ve maliyetler ortadan kalkıyor.

Ürünlerinizi dijital baskıyla üretmeniz için altı iyi neden.

 

Fuar Sunumları için Etkileyici Örnek Ambalaj

20 yıldan uzun bir süredir dolum ve ambalaj endüstrisinde faaliyet gösteren Fransız şirketi Cofatech SA, Monaco’da düzenlenen Luxe Pack 2015 fuarında müşterilerine dijital baskılı bir örnek ambalajla sürpriz yaptı. Örnek ambalaj için üç katlı bir POLIALUVEL® kompozit malzeme kullanıldı. Bu kompozit kombinasyonu, örneğin kremler ya da parfümler gibi çok agresif içeriklerde de optimal bir koruma olanağı sağlıyor.

Patates Cipsi için Dijital Baskılı Ambalaj

Bischofszell Nahrungsmittel AG 1909’dan beri en iyi ham maddeleri uzun süre dayanan patates ürünlerine ve hazır yemeklere dönüştürüyor. Wipf AG, İsviçre merkezli şirket için ilk kez Léger ürün serisinin Naturi Chips ürünü için ilk kez kompozit folyoyu dijital baskıyla üretti. Bu baskı türünün en önemli özelliği, kısa teslimat süresiydi. Malzeme olarak iki katlı bir POLIALUVEL® kompozit folyo kullanıldı. Bu kompozit kombinasyonuyla patates cipsi aroma kaybından, oksidasyondan, kurumaktan ve yabancı kokulardan optimum korunuyor.

.

En Küçük Formatta Promosyon Ambalajı

Wipf AG, sevilen çiğneme tütünü Al Capone için en küçük formatta bir ambalaj üretti. Çiğneme tütünü iki katlı bir POLIVEL® kompozit folyoya koyuldu. Bu kompozit folyo aroma kaybı ve neme karşı en yüksek korumayı sağlıyor. Pratik mini mühürlü torba kolaylaştırıcı yardım olarak yırtma çentikleri ve lazer perforasyonla donatıldı. Promosyon ambalajı çeşitli etkinliklerde (konserlerde, açık havada) dağıtılıyor.

Dijital Baskı Hızıyla Öne Çıkıyor

Wipf AG tanınmış kahve markası Chicco d’Oro’nun ambalajını dijital baskıyla iki haftada bastı. Mümkün olduğu kadar yüksek bir ürün koruması sağlamak için bir POLIALUVEL® 3 kat kompozit kullanılıyor. Bu kompozit malzeme, kalitenin uzun süre aynı kalmasını garanti ediyor ve kahve tohumlarını aroma kaybı, oksidasyon ve yabancı kokular gibi etkilerden koruyor. WICOVALVE®, aroma koruma ve yüksek basınç valfi ile ek bir koruma sağlıyor.

En Küçük Baskı Sayısıyla Üç Çeşit Üretimi

Vallorbe merkezli, İsviçreli Scies Miniatures SA şirketi çeşitli kullanım amaçları için karbonlu çelikten testere dişleri üretiyor. Alet üreticisi ürünlerinin ambalajını ilk kez çeşitli boyutlarda, en küçük baskı adedinde ve çok kısa sürede dijital baskıyla üretebildi. Üç farklı çeşit bir POLIVEL® kompozit folyoya basıldı. Bunun için altı renk kullanıldı.