Markalar  

POLIALUVEL®
Örtücü tabaka olarak alüminyumlu kompozit folyolar. Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

POLIVEL® MET
Örtücü tabaka olarak metal kaplamalı folyo şeklinde kompozit folyo (PET ya da OPP). Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak iki, üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

POLIVEL®
Örtücü tabakalı ya da örtücü tabakası şeffaf kompozit folyo. Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak iki, üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

pharmedX®
İlaç uygulamaları için örtücü tabaka olarak alüminyumlu kompozit folyolar. Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

ECOVEL®
Organik olarak yenilenebilir malzemeden üretilen kompozit folyolar. Talep profiline bağlı olarak %96’ya varan organik malzeme oranıyla.

WICOFLEXCAN®
İçeriğin korunması için alüminyumlu, derin çekişli kompozit folyo.

WICOSEAL® Torba Çeşitleri
Dikey torba, yandan katlamalı torba, mühürlü torba ya da beş dikişli torba. Tüm torbalar mükemmel bir oksijen ve su buharı bariyerine ve iyi bir ışık korumasına sahip.

WICOVALVE® Aroma Koruması ve Aşırı Basınç Valfi
WICOVALVE® valf teknolojisi birçok dolum alanında kullanılabilir. Valfler işlev kalitesinin üç yıllık bir süre boyunca aynı kalmasını garanti ediyor.