Çok Kanallı Pazarlama Kampanyaları

Multi Channel Marketing Kampanyaları

Bir müşterinin gördüğü ve yaşadığı ilk şey, çoğu zaman bir ürünün ambalajıdır. Bu nedenle satın alma davranışına belirleyici bir etkisi vardır. Peki ama bir ambalajın başarısı nasıl ayrıntılı olarak ölçülür? Bu yalnızca tutarlı veri izleme ve analiz araçlarının yanı sıra dijital baskılı bir ambalajla mümkündür.

Ambalajınızın başarısını bir Multi Channel Marketing kampanyasıyla ölçün! Gerçek zamanlı olarak hangi ürünlerin satıldığını görebilirsiniz. Ama tüketicilerin satın alma alışkanlıklarını da ölçebilir ve bölgeye, ülkeye ya da şehre göre değerlendirebilirsiniz. Analiz yazılımı kampanyanın tüm verilerini çevrim içi olarak özetler. Veriler istendiği zaman görüntülenebilir. Yazılım sonraki pazarlama adımlarınızın stratejik planlamasına yardımcı olur. Bu yazılımın piyasada benzeri yoktur ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilir. Böyle bir kampanyanın ölçülebilir olması için kişiselleştirilmiş bir QR kodu gerekir.

Ambalajlardaki Multi Channel Marketing kampanyalarından kazançlı çıkın. Ambalajlarınızın geri bildirimini artırın ve bizimle birlikte bir sonraki kampanyanızı geliştirin!

Böyle yapılıyor:

Ürününüz için ambalajın üzerinde bir kampanya (ürün çıkışı, promosyon, yarışma, oyun, film vs.) hazırlayın (ID).

Tüketiciler QR kodunu kaydeder ve kampanyanın dijital verilerini kullanır.

Yazılımla bağlantı oluşturulur. Siz kampanyanızdan beklediğiniz tüketici verilerini çevrim içi olarak alırsınız.

PackageMedia Software

PackageMedia yazılımı kullanıcı dostu bir bilgilendirme sistemidir ve bir ambalajın satış başarısını kolayca değerlendirmenizi sağlar.