Folyo Geliştirme

Wipf AG’nin hedefi, folyo geliştirme alanında ölçütleri belirlemektir. Teknik açıdan külfetli geliştirmeler sayesinde çeşitli kalite beklentilerini karşılayan ambalajlar hayata geçirilebiliyor. Çünkü kompozit folyonun türüne ve özel kullanım amacına bağlı olarak özel kaşe işlemleri gerekiyor. Ayrıca rulolar müşteriye uygun olarak kesilebiliyor. Rulo kesme makinelerimiz kenar kumandalıdır ve bu sayede tam bir kesim yapılmasına izin vermektedir. Uzmanlarımızla işbirliği içinde, mümkün olan en uygun formülasyon seçilerek özel kullanım amaçlarınıza göre bir ambalaj ortaya çıkıyor.

Kaşeleme

Kaşeleme tesisinde aynı anda üç adede kadar malzeme kaşeleniyor, bunu yaparken içeriğe bağlı olarak çözücü içermeyen ya da çözücü içeren tutkallar kullanıyoruz. Hangi folyonun, hangi malzemenin ve hangi tutkalın kullanılabileceği içeriğe göre belirleniyor.
Ayrıntılı Bilgi için Kaşeleme

Rulo Kesimi

Toplam sekiz tesisimizde müşterinin isteğine bağlı olarak ruloları en uygun ene göre kesebiliyoruz. Rulo kesme tesislerimiz kenar kumandalıdır ve folyonun tam olarak kesilmesini garanti eder.
Ayrıntılı Bilgi için Rulo Kesimi