WICOSEAL® Torba Çeşitleriyle Optimum Ambalaj

Torba üretiminde dikey torbalar, yandan katlamalı torbalar, mühürlü torbalar ya da beş dikişli torbalar temin edebiliyoruz. Müşterinin isteğine bağlı olarak çeşitli kolaylaştırıcı yardımlar ya da işaretleme yardımları kullanılıyor. Kompozit folyolarımızla üretilen tüm torbalarımız mükemmel bir oksijen ve bu buharı bariyerine ve iyi bir ışık korumasına sahip.

 

Dikey torba

Dikey duruş torbası lazer, yırtma çentiği, fermuar, görüntü penceresi ve dökme deliği gibi birçok kolaylaştırıcı yardımla donatılabiliyor. Dikey torba çoğunlukla kuru ya da ıslak dolum ürünleri, tıbbi, besin dışı ve evcil hayvan yemi ürünlerinin paketlenmesi için kullanılıyor.

Yandan katlamalı torba

Yandan katlamalı torba, kuru dolum ürünleri, tıbbi ve besin dışı ürünleri paketlemek için kullanılıyor. Yandan katlamalı torbalar özellikle kahve çekirdekleri ya da öğütülmüş kahve ve genel olarak dökülebilen ürünler için kullanılıyor.

Mühürlü torba

Mühürlü torba, lazer, yırtma çentiği, fermuar, easy peel ve görüntü penceresi gibi birçok kolaylaştırıcı yardımla donatılabiliyor. Bu torba, kuru ve ıslak dolum ürünleri, tıbbi ve besin dışı ürünleri paketlemek için kullanılıyor.

Beş Dikişli Torba

Alüminyum ya da şeffaf ara katmanlı beş dikişli torba, kuru ve tozlu dolum ürünleri, tıbbi ve besin dışı ürünlerin paketlenmesine uygundur. Özellikle büyük hacimlerde kullanılıyor.