Kullanım Alanları

Kendi küçük, etkisi büyük

WICOVALVE® teknolojisi, birçok farklı ürün uygulamasında kullanılabilmektedir. Valf ürünlerimiz son derece sağlam ve fonksiyonel yapıda imal edilmiştir ve üç yıl süreyle garantilidir.

Çeşitli Kullanım Alanları

Kahve
Entegre WICOVALVE® valf, yeni kavrulan kahve çekirdeğinin CO2’sinin paketten sızmasını sağlarken, içeri oksijen  ya da su buharının içeri girmesine izin vermiyor.

Lahana turşusu ve diğer çiğ ürünler
Isıl işlem görmemiş çiğ lahana turşusu fermentasyonu ambalaj içerisinde devam edecektir. Fermentasyon sırasında ortaya çıkan gazlar, WICOVALVE® valfi ile ambalaj dışına tahliye edilmektedir.

Mayalanmış Hamur
Ambalajlanmış, taze mayalı hamur, içeriğinde bulunan ekmek mayasının çalışmaya devam etmesi nedeniyle kabarmaya devam etmektedir. Sadece hamur uygulaması için geliştirilen özel WICOVALVE® ürünümüz, maya tarafından üretilen gazın ambalaj dışına çıkışına izin vererek, ambalaj bütünlüğünün korunmasını sağlamaktadır.

Mikrodalga fırın uygulaması
Patentli Dream-Steam sistemi sayesinde menüler en kısa sürede porsiyon kaplarının ya da torbaların içinde mikrodalgada hazırlanır. WICOVALVE® valf, bir tazelik koruması sağlar ve pişme sırasında oluşan basıncı düzenler.