Evcil Hayvan Yemi

İnsanların En İyi Dostları için

İsviçre'de neredeyse her dört evden birinde bir kedi yaşıyor. En sevilen ev hayvanı sıralamasında ikincilik köpeklerde ama aynı zamanda kafes kuşları ve küçük kemirgenler de en üst sıralarda yer alıyor. Hayvan yemleri için ambalaj çözümleri bizi her gün zorluyor, çünkü hassas hayvan burunları çok iddialı.

Gittikçe daha fazla önem kazanan hayvan yemi pazarında, gıda maddeleriyle aynı ambalaj şartları geçerli. Bu ürün alanında da hem kuru, hem de steril hayvan yemi, yani ıslak mama için kompozit folyolar ve dikey torbalar üretiyoruz. Ekolojik ve lojistik nedenlerle «gerektiği kadar çok ve mümkün olduğu kadar az» ambalaj malzemesi kullanmaya büyük önem veriyoruz.

Wipf Doypak Hayvan Yemi için Dikey Torba Üretiyor

Türkiye’deki yan kuruluşumuz Wipf Doypak, Türkiye’de hayvan yemi üreten MG Food için, fermuar, yırtma çentikleri ve lazer perforasyon gibi çeşitli pratik kolaylık yardımları üretti. Çekici tasarım, bir POLIVEL® kompozit folyonun üzerine derin baskı yöntemiyle 7 renkli olarak basıldı. Kompozit folyo bu tür bir kullanıma çok uygun, çünkü içindeki ürünü aroma kaybından, oksidasyondan, nemden ve yabancı kokulardan koruyor.

Yeni Ambalaj Türüyle Sürdürülebilir Uygulama

At yemi uzmanı Horsana İsviçre pazarında 20 yıldır başarıyla faaliyet gösteriyor. Tanınmış şirket ambalaj türünü kalıcı olarak optimum hale getirdi. Şimdiye kadar kullanılan plastik kovaların yerini torbalar aldı. Beş dikişli torba iki katlı bir POLIVEL® kompozit malzemeden oluşuyor Bu kompozit malzeme sayesinde yem optimum korunuyor ve uzun süre depolanabiliyor. Folyonun üzerine flekso baskıyla iki renkli baskı yapıldı.

 

Tüketici Dostu Büyük Torba

Novartis Animal Health, çeşitli balık türlerini hastalıklardan korumak için birkaç yıldır  çeşitli ülkelerde su kültürünü destekliyor. Wipf, balık parazitlerine karşı etkili bir  antibiyotik için 12 litre kapasiteli bir dolum torbası üretti. Yem katkı maddesi, dört katlı bir POLIALUVEL® kompozit maddeden üretilen baskısız bir beş dikişli torbaya dolduruluyor.
Bu kompozit malzeme, mükemmel bir bariyer fonksiyonunu ve optimum nem ve ışık korumasını garanti ediyor.