Sağlık Adına

Yüksek kaliteli ve iddialı ilaç piyasasına kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Buna steril, torba ve folyo alanındaki ürünler dahil. İlaç uygulamalarına özel olarak, ihtiyaca göre çok yönlü olarak kullanılabilen pharmedX® kompozit folyoları sunuyoruz.

Elbette GMP standartlarına ve tüm gerekli süreç akışlarına, BRC/IoP hijyen standartlarına ve entegre çevre ve iş güvenliği yönetimine uyarak en yüksek ürün garanti ediyoruz.

İlaç Uygulaması için Fermuarlı Mühürlü Torbalar

Wipf AG, Testline Clinical Diagnostics Ltd. için mikro titre plakalara uygun, yüksek bariyerli bir mühürlü torba üretti. pharmedX® kompozit folyonun mükemmel bariyer fonksiyonu optimum bir nem ve ışık koruması sağlıyor. Mühürlü torba tüm bu özelliklerin yanında  aynı zamanda tüketici dostudur, çünkü yırtma çentiği ve çift lazer perforasyonu yardımcı araç olmadan kolay açmayı sağlıyor. Torba bu kolaylık yardımlarıyla çok kolay ve hijyenik olarak açılıyor. Torbalar kullanıldıktan sonra entegre fermuarla tekrar kapatılıyor ve soğutularak muhafaza ediliyor.

Hijyenik Temizlik ve Sızdırmaz Ambalaj

Wipf AG, B. Braun Melsungen AG’nin bir kolu olan Aesculap için ticari tutkal Histoacryl®’in ambalajını geliştirdi. Ucu çevrilerek açılan steril plastik ampul, sterilizasyona uygun, bariyerli bir mühürlü torbaya koyuluyor. Derin baskıyla üzerine baskı yapılan pharmedX® özel folyo içeriğini mükemmel şekilde oksidasyondan, kurumadan ve etken madde kaybından koruyor. Kolay kullanımı garanti etmek için paketler Easy-Peel fonksiyonuyla donatıldı. Easy-Peel açma yardımı sayesinde ambalaj eldivenle bile rahatça açılabiliyor.

Wipf Kompozit Malzeme Yüksek Bariyer Özellikleri Sunuyor

Wipf AG’nin baskısız laminatı birkaç yıldır NICORETTE inhalerde Barex plastik kovanlar için kapak kullanılıyor. Bu yenilikçi nikotin ikame ürünü Helsingborg, İsveç’teki McNeill AB tarafından üretiliyor. Kullanılan kompozit malzeme, gazlardan oksijene ve azota kadar olağanüstü yüksek bariyer özelliklerive birçok başka maddeye karşı çok iyi bir kimyasal - dayanıklılık sunuyor. Aroma maddelerine, kokulara, doğal ve uçucu bileşenler için bariyer olağanüstü, dolayısıyla ambalaj ve içerik arasında hiç etkileşim olmuyor ya da ihmal edilebilir oranda oluyor.