Kalite Mührümüz

Ambalajlar bizim tutkumuz. Bu nedenle asla dinlenmiyoruz ve ambalajlarımızı sürekli optimize etmeye çalışıyoruz. «Gerektiği kadar, mümkün olduğu kadar iyi» sloganına uygun. Yeni geliştirilen kompozit malzemeler, müşterilerimize teklif edilmeden önce uzun bir süre ayrıntılı olarak test ediliyor.

Test İşlemi

Laboratuvarımızda her yeni ambalaj modelini en küçük ayrıntısına kadar test ediyoruz. Burada oksijen sızdırmazlığı, su buharı sızdırmazlığı, kompozit yapışkanlığı, yırtılma direnci vs. gibi özelliklere dikkat ediliyor.
Test İşlemi hakkında ayrıntılı bilgi

Regulatory Affairs

Wipf’ten mükemmel ürünler çıkması için ham maddelerimizin gıda hukukuna uygunluğunu kontrol ediyoruz, düzenlemelere uygunluğumuzu inceliyoruz ve yasal gelişimi takip ediyoruz.
Regulatory affairs hakkında ayrıntılı bilgi

Sertifikalar

Kaliteli ürünlerinizi optimum korumak için size mükemmel kalitede ambalajlar teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Bu nedenle düzenli olarak tetkik ediliyoruz.
Sertifikalar hakkında ayrıntılı bilgi

Laboratuvar Ekibi

Laboratuvarımızda çok farklı ağırlık noktaları olan uzmanlar çalışıyor. Biz alanımızda uzmanız ve her yeni ambalaj versiyonunu en ince ayrıntısına kadar test ediyoruz. Böylece her testte yüksek yetkinlik ve titizlik garanti ediliyor.
Laboratuvar hakkında ayrıntılı bilgi