Kendi küçük, etkisi büyük

Gıda ürünlerini muhafaza etmek karmaşık teknik çözümler gerektirmektedir; özellikle ambalaj içerisinde faaliyetine devam eden ürünler için bu durum daha da önem arz etmektedir. Bu bağlamda, ürünümüz WICOVALVE® yaygın şekilde uygulanabilen bir standart olmuştur.

Aroma muhafazası/paket içi basıncın rahatlatılması için tasarladığımız ürünümüz WICOVALVE® aslında kahve için düşünülmüştü. Geçen zaman içinde, bu teknoloji rafine edildi ve yeni uygulamalara da uygun hale getirildi. Hamur, soya ürünleri, peynir, mantar veya çağdaş lojistik gereksinimlerine yönelik üretilen mikrodalga fırında ısıtılabilen hazır yemekler gibi ürünlerde tazeliğin sürdürülebilmesini sağlamaktadır. WICOVALVE® basınç-rahatlatıcı valfler, uygulamanızın gereksinimlerine göre değişik materyal kombinasyonlarında, basınç-tepki seviyelerinde ve gaz debilerinde mevcuttur.  

Çalışma Şekli 

WICOVALVE® valfler termik ya da ultrasonla mühürleniyor. Dolum paketinde otomatik mühürleme paketleme süreci sırasında yapılıyor. Ancak aynı zamanda, mühürlü valfleri hazır mühürlü, önceden hazırlanmış dikey ya da yandan katlamalı torbalar da temin ediyoruz.
Ayrıntılı bilgi için Çalışma Şekli

Kullanım Alanları

WICOVALVE® valf teknolojisi aşağıdaki alanlarda kullanılabiliyor: Kahve, lahana/çiğ ürünler, mayalı hamur/pizza hamuru, Dream Steam®, pastörizasyon ve granüller/büyük torbalar.
Ayrıntılı bilgi için Kullanım Alanları

Sertifikalar

Biz her zaman en yüksek kalite seviyesinde çalışmak için çaba gösteriyoruz ve ISO 22000:2005 uyarınca yapılan başarılı inceleme sonucunda firma tarihinde bir dönüm noktasına daha ulaştık.
Ayrıntılı bilgi için Sertifikalar