Ambalajlar Tutkumuzdur

İsviçreli bir aile şirketi olarak 1914'ten beri yiyecek, hayvan yemi, gıda dışı alanlar, medikal ve spesiyalite alanları için ambalaj çözümleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Tüketicilerin artan talepleri yenilikçi ruhumuza ilham veriyor: İşlevselliği, estetiği ve kolaylığı günlük ihtiyaç olan esnek ambalajlarda birleştiriyoruz.

Yiyecekler İçin En Modern Ambalaj Teknolojisi

Yiyecek alanındaki ambalaj çözümlerimiz hijyen, koruma, dayanıklılık, lojistik kapasitesi ve ekolojik dengenin yüksek standartlarına uyum sağladığı kadar sağlık ve kolaylık trendlerine de uymalıdır.
Gıda ambalajları hakkında daha fazlası

Hayvan Yemleri İçin İhtiyaca Uygun Ambalajlar

Islak hayvan maması çoğu zaman sterilize edilmiş ve özellikle kedi ve köpek mamalarında olduğu gibi dikey torbalar içinde sağlanır. Kuru mama için de ama ideal torba ve paketleri sunuyoruz.
Hayvan yemi ambalajları hakkında daha fazlası

Gıda Dışı Ürünler Ambalajlarında Güven ve Kalite

Gıda dışı alanlarda yüksek kaliteli kompozit malzemelerimiz ve torbalarımız, yapı ve tarım kimya sanayisinde, hijyen ve kozmetik ürünlerinde ve teknik ürün ve sonuçlarında kullanılmaktadır.
Gıda dışı alanlar ambalajları hakkında daha fazlası

İlaç Ambalajlarında En Yüksek Hijyen Standartları

İlaç ve sıhhi ürünler ambalajlarındaki standartlar oldukça sıkıdır. Tıbbi ve ilaç alanlarındaki yüksek kaliteli ürünlerinizi en iyi şekilde korumanız için, size mükemmel kaliteli ambalajlar tedarik etmek için kendimizi şartlandırıyoruz.
İlaç alanındaki ambalajlar hakkında daha fazlası

WICOVALVE® - Yeniliğimiz

Çekirdek kahve, taze hamur mayası veya çiğ lahana gibi çeşitli gıdalar ambalajın içinde gaz oluşturur. Burada, geliştirdiğimiz tek kullanımlık yüksek basınç valfi WICOVALVE® çare oluyor.
WICOVALVE® hakkında daha fazlası