Çok Katmanlı Lamine Ürünler

Kaliteli Kompozit Folyo Çeşitleri


Biz çeşitli alanlar için geniş bir kompozit folyo çeşidi sunuyoruz. Doldurulan ürüne bağlı olarak çeşitli kompozit malzemeleri kombine edebiliyoruz. Kompozit folyolarımız, müşterilerimize teklif edilmeden önce uzun bir süre ayrıntılı olarak test ediliyor. Burada oksijen geçirgenliği, su buharı sızdırmazlığı, kompozit yapışkanlığı, yırtılma dayanıklılığı, mühür dikişi sağlamlığı, delme dayanıklılığı, sertlik ve UV ve ışık koruması gibi özellikler test ediliyor.Kullanım Alanları

  • Gıdalar, Hijyen, İlaç, Kimya ve Hayvan Yemi için Bariyerli, Alüminyum Folyolu ya da Folyosuz Kompozit Folyolar ve Kapak Folyoları

  • Vakum ve Koruyucu Gaz Ambalajları için Kompozit Folyolar

  • Pastörizasyona ve Sterilizasyona Dayanıklı Kompozit Folyolar


Seçenek

POLIALUVEL®
Örtücü tabaka olarak alüminyumlu kompozit folyolar. Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

POLIVEL® MET
Örtücü tabaka olarak metal kaplamalı folyo şeklinde kompozit folyo (PET ya da OPP). Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak iki, üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

POLIVEL®
Örtücü tabakalı ya da örtücü tabakası şeffaf kompozit folyo. Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak iki, üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

pharmedX®
İlaç uygulamaları için örtücü tabaka olarak alüminyumlu kompozit folyolar. Kompozit malzeme baskılı ya da baskısız. Talep profiline bağlı olarak üç ya da dört katlı olarak temin edilebiliyor.

ECOVEL®
Organik olarak yenilenebilir malzemeden üretilen kompozit folyolar. Talep profiline bağlı olarak %96’ya varan organik malzeme oranıyla.

WICOFLEXCAN®
İçeriğin korunması için alüminyumlu, derin çekişli kompozit folyo.